LoL 5on5 IEM Ticket Challenge #10 Poland

POSTED BY Dawid Żłobiński 13 lutego 2017 in League Of Legends
Post thumbnail

Ostatnie dni w naszej organizacji były pełne pracy, rzadko znajdowaliśmy chwilę na odpoczynek, chwile luzu czy czas na wyjście z domu. Na szczęście nasze drużyny miały mnóstwo czasu na branie udziału w przeróżnych turniejach. Obie nasze drużyny League Of Legends wzięły udział w turnieju LOL 5on5 IEM Ticket Challange #10

Drużyna ACADEMY odpadła w drugiej rundzie grając z naszym pierwszym składem, chłopaki z Akademii musieli uznać wyższość pierwszego składu i pożegnali się z turniejem. Nasza dywizja pokonując pewnie mecz po meczu przeciwników dotarła do finału rozgrywek i w pięknym stylu pokonali drużynę BAJM! Sięgając tym samym po tytuł LOL 5on5 IEM Ticket Challange #10 ! Naszej drużynie gratulujemy i czekamy na więcej takich informacji!

Poniżej zamieszczamy zwycięski skład drużyny FRANTIC League Of Legends:
Adam „maślak123” Wójcik
Mikołaj „Majkson” Bucholc
Rafał „NTS Rafikon” Domachowski
Łukasz „Liseu” Lis
Albert „Kyuukyoku.LOL” Janikowski

Comment(s)

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *