Witamy Rocket League !

POSTED BY Dawid Żłobiński 13 lutego 2017 in INVIZY Esport
Post thumbnail

Każdego nowego dnia  każdy staje na głowie aby robić następne kroki w rozwoju naszej organizacji. Wyścig zbrojeń trwa w najlepsze, a my tylko szukamy szukamy i szukamy młodych talentów dla których gry komputerowe to nie tylko rozrywka, ale i sposób na życie. W dobie rozwijającego się esportu na świecie ważne jest aby walczyć na wielu frontach, tym razem znaleźliśmy i postanowiliśmy przygarnąć pod nasze skrzydła dywizje gry Rocket League!

Rocket League na scenie esportowej rozwija się w najlepsze, coraz więcej turniejów umożliwia zawodnikom walkę o coraz to lepsze cele, może wkrótce zobaczymy RL na IEM? Kto wie, ale jeśli już odbędzie się taki turniej mamy nadzieje że pojawią się na nim nasi nowi reprezentanci! :

 

  • Kacper „RUNi” Beton
  • Jakub „Rafiathos” Janaszkiewicz
  • Krzysztof „IFOR” Wiśniewski

 

Wypowiedź Kacper „RUNi” Beton:

Cieszymy się z możliwości występowania pod barwami organizacji My Frantic. Dzięki niej, będziemy mogli stale się rozwijać, by stawać się coraz lepszym zespołem. Wiążemy z organizacją długoterminowe plany, które mam nadzieję będą z czasem widoczne.

Liczymy że współpraca z nową drużyną przyniesie organizacji wiele sukcesów na wielu płaszczyznach! Pozostaje nam życzyć chłopakom powodzenia !

Witamy w domu! Witamy w FRANTIC!

 

Comment(s)

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *