PODSUMOWANIE IEM KATOWICE 2017 – LOL

POSTED BY Dawid Żłobiński 27 lutego 2017 in League Of Legends
Post thumbnail

Finały Intel Extreme Masters Katowice 2017 w League of Legends dobiegły końca! Wielu z was spodziewało się pewnie zwycięstwa H2K, przynajmniej większość polskich fanów LOL’a kibicowała naszemu rodakowi – Marcin ‚Jankos’ Jankowski.

Po wielu problemach technicznych, w pierwszym półfinale G2 Esports pokonuje po pięknych comebackach ekipę ROX Tigers wynikiem 2-1. Pierwszy pojedynek zdecydowanie na korzyść ROXów, ale od drugiego meczu widzieliśmy już tylko dominację drużyny z Europy.

W drugim półfinale po cudownym pierwszym pojedynku na Summoner’s Rift, H2K zdeklasowało rywala pod względem minionów, towerów, baronów, dragonów. Przejęli dosłownie wszystko, nikt nie spodziewał się obrotu sytuacji na korzyść 《Flash Wolves》閃電狼職業電競隊俱樂部. Po mimo przewagi jankosa i jego drużyny w drugiej grze, po przegranym Team Fight przez H2K tak naprawdę wszystko zaczęło układać się na korzyść Tajwańczyków. Zdołali wyrównać wynik spotkania i wygrać decydujące starcie.

W finale byliśmy świadkami zdecydowanie jednostronnego spotkania dla Flash Wolves, którzy w 30 oraz 26 minut, zdeklasowali rywali z Europy.

1.《Flash Wolves》閃電狼職業電競隊俱樂部
2. G2 Esports
3. H2K; ROX Tigers

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *